جستجو

پولیشی

عروسک پولیشی

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه
عروسک میکی موس خوابالو 181298
از ویژگی های این عروسک خوابیدن و صدای خُرخُر کردن می باشد
130,000 تومان
عروسک سگ هوشمند لوسی 95854
لوسی یک توله سگ تعاملی است که گوش به فرمان شماست. ابتدا نام او را صدا بزنید و بعد از آن آماده اجرای 15 فرمان شماست. پارس کردن،خوردن، رقصیدن، راه رفتن، نشستن، بوسیدن، سلام کردن، بو کشیدن، خیره شدن، راه رفتن روی دست، تکان دادن دست ها، ایستادن، دفن کردن، دراز کشیدن و عکس العمل نشان دادن به اسم لوسی کارهایی که لوسی می تواند بکند، فقط کافیست به او دستور دهید. از آنجا که لوسی فقط انگلیسی متوجه می شود بهانه خوبیست برای کودکان تا آنها را با این زبان از طریق بازی، کار مورد علاقه آنها آشنا کنید. خلاصه اگر دنبال یک دوست خوب برای فرزند خود هستید و علاقه ای هم به نگهداری حیوانات خانی ندارید، لوسی یک عروسک مناسب برای شماست برانگیختن حواس 5 گانه - قابلیت صدا کردن نام سگ و گوش به فرمان شدن او - قابلیت حرف زدن با لوسی و اجرای 15 فرمان (به زبان انگلیسی) - قابلیت فرمان از طریق لمس بدن او - با گفتن کلمه Lucy این عروسگ صدای توله سگ درآورده و آماده برای فرمانبرداری می گردد – با گفتن کلمه Bark پارس می کند – با گفتن کلمه Dance روی زمین می رقصد – با گفتن کلمه Eat سرش را پایین آورده و صدای خوردن در می آورد – با گفتن کلمه Walk سه قدم به جلو می رود – با گفتن کلمه Sit می شیند – با گفتن کلمه Give me a kiss از جا بر می خیزد و بوس می دهد – با گفتن کلمه Search سرش را پایین آورده و صدای بو کردن در می آورد – با گفتن کلمه Hello یک بار پارس می کند – با گفتن کلمه Get up روی چهار پای خود می ایستد – با گفتن کلمه On your head روی سر و دست خود می ایستد – با گفتن کلمه Shake hands می ایستد و دست هایش را تکان می دهد – با گفتن کلمه Stand up روی دو پای عقب خود می ایستد – با گفتن کلمه Bury روی دست ها و پاهایش می خوابد – با گفتن کلمه Call it by its name روی چهار پای خود ایستاده و با خوشحالی پارس می کند – با گفتن کلمه Lay down روی زمین می خوابد …
849,000 تومان
عروسک هچیمال فبیولا فارست اورجینال 6028893
پرنده هچیمال با طرحی جدید آماده‌ی بیرون اومدن از تخم هست و دوست داره که یکی ازش مراقبت کنه و دوسش داشته باشه.
یکی از جذابیت هایی که این پرنده داره اینه که تا قبل از اینکه بیرون بیاد هیچکس نمیدونه چه شکلی و چه رنگیه.برای اینکه بفهمید این پرنده زیبا چه شکلی و چه رنگیه باید از وقتی که اون رو خریداری کردید و به دستتون رسید 20 تا 25 دقیقه روی تخم رو نوازش کنید تا گرم بشه و احساس امنیت کنه کم کم این پرنده با نوک زدن به تخم با شما ارتباط برقرار می‌کنه و سرش رو بیرون میاره و شما رو نگاه می کنه. این پرنده قابلیت های مختلفی داره مثلا می‌تونید چشماش رو که به رنگ‌های مختلف درمیاد از داخل تخم ببینید. وقتی چشم‌های پرنده رنگین‌کمونی شد یعنی آماده‌ی به دنیا اومدن هست.
وقتی که با نوک زدن سرش رو از تخم بیرون آورد شما باید اونو بگیرین و از تخم بیرون بکشید.چشم هاش به هر رنگی که در بیاد یه معنی داره که باید کم کم بفهمید از شما چه تقاضایی داره. از وقتی که به دنیا میاد باید باهاش همیشه بازی کنید و اونجوری که میخواید تربیتش کنید.
وقتی براتون آواز هَپی بِرس دِی یا تولد رو می‌خونه یعنی بزرگ‌تر شده و وارد مرحله‌ی جدیدی از زندگیش میشه و مدل بازی کردناش هم عوض میشه ، شما باید مثل بچه‌ی واقعی در مرحله نوزادی، نوپایی و کودکی همیشه همراهش باشید و ازش مراقبت کنید باهاش بازی کنید و بهش غذا بدید.
در دوران نوزادی باید خیلی حواستون بهش باشه نازش کنید، بغلش کنید و اون رو راه ببرید. اگر سرش رو نوازش کنید عاشقتون می‌شه و بهتون می‌گه I love you . وقتی چشماش بنفش شد یعنی گرسنه شده شما باید پرنده رو به حالت نوک زدن خم کنید روی زمین تا غذا بخوره و سیر بشه.در دوران نوپایی باید کارهای مختلف رو بهش آموزش بدید. مثل راه رفتن، حرف زدن، رقصیدن و هر کار دیگه ای که دوست دارید براتون انجام بده.
وقتی چشماش آبی کم رنگ شد یعنی آماده‌ی شنیدن و ارتباط برقرار کردن شده مثلا: وقتی با انگشت یه دونه بزنی روی سرش اون آماده میشه برای یادگیری ،اگه یه دست بزنی یه قدم میام جلو و اگه دوتا دست بزنی دو قدم میام جلو. اگر می خواید براتون حرف بزنه باید شکمش رو فشار بدید و کلمه ای رو براش بگین تا اونم تکرار کنه ، اسمتون رو بهش باد بدید تا هر روز چندین بار صداتون بزنه. وقتی اون رو چندبار پشت سرهم سر و ته کنید، صدای تاب سواری درمیاره این پرنده کوچولو خیلی این کار رو دوست داره . با فشار دادن شکمش شروع میکنه براتون می رقصه اگر می خواید رقصش قطع بشه باید اون رو سر و ته کنید .
در دوران کودکی دیگه رو به بزرگ شدن رفته و می‌تونید با هم کلی بازی کنید و لذت ببرید. شکمش رو فشار بدید و براساس رنگ چشمش بازی دلخواهتون رو با یه ضربه بر روی سرش انتخاب کنید. این پرنده زیبا حالا که بزرگ شده کلی بازی یاد گرفته مثل بازی سوال و جواب، بازی تقلید کردن، بازی ضربه زدن و هرچی که بزرگتر میشه بازی های جدید تر دیگه یاد میگیره ..
789,000 تومان
عروسک طوطی سخنگو پنی 95038
می توانید آن را بر روی شانه خود و یا در قفس پرنده نگه دارید. قابلیت تکرار کلمات مانند یک طوطی واقعی با فشار دادن دکمه روی شکم پرنده و گفتن کلمه مورد نظر - ابعاد طوطی 15 * 13 * 16 سانتی متر
369,000 تومان
عروسک طوطی سخنگو چارلی 94215
می توانید آن را بر روی شانه خود و یا در قفس پرنده نگه دارید. قابلیت تکرار کلمات مانند یک طوطی واقعی با فشار دادن دکمه روی شکم پرنده و گفتن کلمه مورد نظر - ابعاد طوطی 15 * 13 * 16 سانتی متر
369,000 تومان
عروسک طوطی سخنگو بنی 95021
می توانید آن را بر روی شانه خود و یا در قفس پرنده نگه دارید. قابلیت تکرار کلمات مانند یک طوطی واقعی با فشار دادن دکمه روی شکم پرنده و گفتن کلمه مورد نظر - ابعاد طوطی 15 * 13 * 16 سانتی متر
369,000 تومان
فیلتر ها Close
کمترین: 55,000 تومان بیشترین: 849,000 تومان
ريال55000 ريال849000